Przedstawiamy cykl spotkań poświęcony skutecznemu prowadzeniu przedsiębiorstwa oraz psychologii w biznesie. Nasi wykładowcy to zespół doświadczonych, realnych przedsiębiorców z różnych branż oraz psychologów. Ci pierwsi opowiedzą swoje historie, nie tylko te o sukcesach, ale także (a może przede wszystkim) te o porażkach, relacje z bankructwa i wychodzenia z długów, a przede wszystkim szczera analiza własnych błędów to niezwykle cenna lekcja. Powiedzą czym należy się kierować tworząc własny biznes, a czego unikać. Omówimy najczęstsze błędy popełniane przez przedsiębiorców oraz nauczymy się je eliminować. Psychologowie natomiast opowiedzą o znaczeniu wolnego czasu, szacunku dla siebie i innych oraz znaczeniu odpowiedzialności i pewności siebie. Przyjrzymy się mechanizmom autodestrukcji i częstym zjawiskom, takim jak wypieranie swoich pomyłek, przepracowywanie się czy skupienie jedynie na przyjemnych stronach działalności i spoczęcie na laurach po pierwszych sukcesach. W dobie start-upów wydaje się, że mamy do czynienia z eksplozją kreatywności, ale wiele osób zapomina, że nawet najlepszy pomysł to dopiero początek, kluczem do sukcesu jest jego odpowiednie wdrożenie, research oraz dobry model biznesowy. Nie chodzi o to, aby pracować najciężej, ale najskuteczniej. I o tym właśnie będziemy rozmawiać na naszych spotkaniach.

Wydarzenie odbędzie się 28 listopada. Na wydarzeniu pojawi się 7 prelegentów, każdy przemawia przez ok. godzinę. Od godziny 13:00 do 14:00 planowana jest przerwa na posiłek.

Wydarzenie odbędzie się 28 listopada. Na wydarzeniu pojawi się 7 prelegentów, każdy przemawia przez ok. godzine. Od godziny 13:00 do 14:00 planowana jest przerwa na posiłek. Transmisja odbędzie się na tajnej grupie na Facebook, niezbędne będzie konto na Facebook.